Ubytování

První ložnice

1. ložnice je v přízemí a je zařízená v selském stylu, obložená dřevem a vybavená TV s plochou obrazovkou. Součástí je manželská postel a dvě jednolůžka.

Druhá ložnice

2. ložnice je v podkroví s balkónem vybavená skříní, knihovnou a TV s plochou obrazovkou. Součástí je manželská postel a dvě jednolůžka.

Třetí ložnice

3. ložnice je v podkroví vybavená skříní, knihovnou a TV s plochou obrazovkou. Součástí je manželská postel a dvě jednolůžka.

Jídelna

Jidelna je vybavena lavicí s velkým masivním stolem, vinotékou a smart TV s plochou obrazovkou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi v celém objektu.

Kuchyň

Chalupa je vybavena kompletně zařízenou kuchyní. Indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou a kávovarem DeLonghi. Samozřejmostí jsou sklenice, hrnce, příbory a vše potřebné pro vaření.

Přistýlky

Přistýlky jsou v podkroví na chodbě u horní koupelny. Součástí jsou dvě jednolůžka, která jsou velmi pohodlná a prostorná.

Koupelny

V objektu se nacházejí 2 koupelny. První je v přízemí a je vybavena sprchou, vedle je samostatné WC, druhá koupelna je v podkroví s vanou, součástí je WC. Toaletní papír, ručníky a mýdlo je samozřejmostí.