Ceník

Ceník Roubenky Rozkoš pro rok 2022/2023

Cena nezahrnuje: náklady na el. energii (dle sazebníku ČEZ – 6 Kč/kW), venkovní vířivku a rekreační poplatek.

 

Pro co nejrychlejší rezervaci stačí vyplnit rezervační formulář a my se Vám v co nejkratším čase ozveme s potvrzením.


Cena zahrnuje: ubytování, ložní prádlo, spotřebu vody, ručníky, utěrky, toaletní papír, osušky, jeden koš dřeva do krbových kamen, parkování na pozemku max. 4 auta.


Cena nezahrnuje: nezahrnuje: náklady na el. energii (dle sazebníku ČEZ – 6 Kč/kW), venkovní vířivou vanu (mimo VÁNOC a SILVESTRA) a podle vyhlášky obce Nahořany č. 1/2019 platí každá osoba poplatek za rekreační pobyt ve výši 10 Kč/ osoba a den.


Venkovní vířivka: ceny této služby za 2denní pobyt je 2 000 Kč za 3denní pobyt je 2 500 Kč, pokud je pobyt delší než 3 nocí, je cena 3 000 Kč.


Pronájem na dobu nižší než 7 dní lze prostřednictví rezervačního portálu Booking.com, v letní sezóně jsou čtyři noci minimální možnost ubytování, mimo sezónu dvě noci.

 

Vratná povinná kauce za objekt 5 000 Kč a to výhradně platební kartou. Kauce je splatná při nástupu a vratná při odjezdu hostů.


Nástup je vždy v sobotu od 15 hodin a opuštění chaty max. do 10 hod. (Jiný odjezd lze dohodnout osobně, ale je vázán na obsazenosti objektu.)

 

Platební podmínky:

Úhradu za ubytování ve výši 50 % z celkové ceny je host povinen zaplatit při rezervaci objektu do 5 pracovních dnů na základě vystavené faktury. Doplatek ve výši 50 % bude uhrazen 10 dnů před nástupem na ubytování. Poplatky (např. ubytovací poplatek OÚ) uhradí v den příjezdu dle platného ceníku u ubytovatele. Dále pronajímatel uhradí objednané služby jako např. poplatek za venkovní vířivou vanu, pokud nebyla částka již součástí celkové ceny. Na koncipobytu host uhradí elektrickou energie dle skutečné spotřeby.

Host má právo od smlouvy odstoupit i bez udání důvodu, nejpozději však do 30 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou na e-mail: hlavko@seznam.cz.

 

Při zrušení závazné rezervace méně než 30 dnů před plánovaným začátkem pobytu se strhává zaplacená 50% záloha objednaných služeb. Pokud nájemce nenastoupí na pobyt vůbec, propadá celá tato zaplacená záloha na pobyt.

100% stornopoplatek z objednaných služeb se vztahuje i na případné předčasné ukončení pobytu v jeho průběhu a nájemci tím nevzniká žádný nárok na vrácení již zaplacené částky.

 

Důležité informace:

 

Upozorňujeme, že objekt roubenky je v centru obce, nejsou tedy povoleny žádné večírky či párty, kdy je okolí rušeno nadměrným křikem, hlučným zpěvem, zesilováním reprodukované hudby apod.

 

Dále je v době od 22:00 do 08:00 hodin host povinen dodržovat noční klid, a chovat se tak, aby nerušil okolí. Tato povinnost je dána vyhláškou obce Nahořany. V případě, že i přes opakované upozornění host porušuje dobré mravy, nebo jinak hrubě porušuje „Ubytovací řád“, může ubytovatel i před uplynutím dohodnuté doby o ubytování ukončit pobyt hosta s okamžitou platností bez finanční náhrady.


PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ (vodní dýmky a elektronických cigaret) UVNITŘ CHALUPY! Pod pokutou 10.000 Kč!
Voda na chalupě je pitná, čerpaná z vrtu.
Teplá voda vystačí pro celou skupinu, pokud se s ní šetří. Pokud se vyčerpá, kotel se automaticky ohřívá, cca do 2 hodin je znovu ohřátý.
Parkování – u chalupy lze zaparkovat maximálně 4 auta.
Užívání chalupy, dětský koutek a dětské hřiště je na vlastní nebezpečí.