Ceník

 

Pro co nejrychlejší rezervaci stačí vyplnit rezervační formulář a my se Vám v co nejkratším čase ozveme s potvrzením.


Cena zahrnuje: ubytování, ELEKTRICKOU ENERGII, ložní prádlo, spotřebu vody, ručníky, utěrky, toaletní papír, osušky, dřevo do krbových kamen, parkování na pozemku max. 4 auta.


Cena nezahrnuje: venkovní vířivou vanu (mimo VÁNOC a SILVESTRA) a podle vyhlášky obce Nahořany č. 1/2019 platí každá osoba poplatek za rekreační pobyt ve výši 10 Kč/ osoba a den.


Venkovní vířivka: ceny této služby za 2 denní pobyt je 70 Eur za 3 denní pobyt je 90 Eur, pokud je pobyt delší než 3 nocí je cena 120 Eur.


Pronájem na dobu nižší než 7 dní lze prostřednictví rezervačního portálu Booking.com, v letní sezóně jsou čtyři noci minimální možnost ubytování, mimo sezónu dvě noci.

 

Vratná povinná kauce za objekt 4000 Kč. Kauce je splatná při nástupu a vratná při odjezdu hostů.


Nástup je vždy v sobotu od 15 hodin a opuštění chaty max. do 10 hod. (Jiný odjezd lze dohodnout osobně, ale je vázán na obsazenosti objektu.)

 

Platební podmínky:

Úhradu za ubytování ve výši 50 % z celkové ceny je host povinen zaplatit při rezervaci objektu do 5 pracovních dnů na základě vystavené faktury. Doplatek ve výši 50 % a poplatky (např. ubytovací poplatek OÚ) uhradí v den příjezdu dle platného ceníku u ubytovatele.


Host má právo od smlouvy odstoupit i bez udání důvodu, nejpozději však do 30 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou na e-mail: hlavko@seznam.cz.

 

Při zrušení závazné rezervace méně než 30 dnů před plánovaným začátkem pobytu se strhává zaplacená 50% záloha objednaných služeb. Pokud nájemce nenastoupí na pobyt vůbec, propadá celá tato zaplacená záloha na pobyt.

100% stornopoplatek z objednaných služeb se vztahuje i na případné předčasné ukončení pobytu v jeho průběhu a nájemci tím nevzniká žádný nárok na vrácení již zaplacené částky.

 

Důležité informace:

 

Upozorňujeme, že objekt roubenky je v centru obce, nejsou tedy povoleny žádné večírky či párty, kdy je okolí rušeno nadměrným křikem, hlučným zpěvem, zesilováním reprodukované hudby apod.

 

Dále je v době od 22:00 do 08:00 hodin host povinen dodržovat noční klid, a chovat se tak, aby nerušil okolí. Tato povinnost je dána vyhláškou obce Nahořany. V případě, že i přes opakované upozornění host porušuje dobré mravy, nebo jinak hrubě porušuje „Ubytovací řád“, může ubytovatel i před uplynutím dohodnuté doby o ubytování ukončit pobyt hosta s okamžitou platností bez finanční náhrady.


PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ UVNITŘ CHALUPY! Pod pokutou 10.000 Kč!
Voda na chalupě je pitná, čerpaná z vrtu.
Teplá voda vystačí pro celou skupinu, pokud se s ní šetří. Pokud se vyčerpá, kotel se automaticky ohřívá, cca do 2 hodin je znovu ohřátý.
Parkování – u chalupy lze zaparkovat maximálně 4 auta.
Užívání chalupy, dětský koutek a dětské hřiště je na vlastní nebezpečí.